Nabídka

Ráda pro Vás vytvořím sladké pohoštění pro různé příležitosti. Čím dříve mi své objednávky zavoláte nebo zašlete, tím lépe! Bohužel jsem na výrobu všech dobrot sama, takže mám omezené možnosti výroby.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout moji práci, případně ji využít jako inspiraci. Moc ráda Vám udělám dort, který bude jedinečný právě pro Vás. Ráda si vyslechnu Vaši představu a společně ji proměníme v originální dort.

Kam se mohu obrátit v případě zájmu o dort?

– pokud se Vám moje tvorba líbí a chcete si objednat dort, zákusky nebo jinou dobrotu, napište mi zprávu na FB stránky Dorty Klatovy, nebo na email dortyklatovy@seznam.cz.

– telefonní číslo zde je pro informaci, nerada přijímám objednávky po telefonu – většinu času opravdu peču a tvořím pamlsky a nemám možnost ani čas si zapsat podrobné poznámky – z toho důvodu vždy potřebuji mít Vaši objednávku písemně, abych ji mohla kdykoliv dohledat a prohlédnout si její detaily.

Jak dlouho dopředu je vhodné objednávat dort?

– narozeninové a další dorty (s výjimkou svatebních) doporučuji objednat alespoň měsíc dopředu, termíny se mi rychle plní a je možné, že při objednávání na poslední chvíli již nebudu mít volnou kapacitu.

– svatební dorty raději objednejte s několika měsíčním předstihem.

Těším se na Vaše objednávky
Radomila Hercíková